Online Teklif
Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

MEB’e bağlı özel okullarda, rehabilitasyon merkezlerinde, muhtelif kurslarda, öğrenci yurtlarında ve sürücü kurslarında etkili bir marka kimliği oluşturmak için kurumsal kimlik danışmanlığına ihtiyaç vardır. Hem maddi hem de manevi kurumsal kimlik çalışmaları eğitim merkezinin sergisi niteliğinde olan öğeleri meydana getirmektedir. Kurum binasının dışı, iç mimarisi, dekorasyonu, duvar boyası gibi fiziki özelliklerinden tutun kitap ve kitapçık tasarımları, promosyon ürünleri, fatura tasarımları, logoları gibi reklam öğeleri de kurumsal kimlik parçaları olarak özenle hazırlanmalıdır.

Kurumsal Hizmetler

Aynı zamanda iletişim dili, pazarlama aktiviteleri de kurumsal kimlik etrafında şekillendiği için okulların kurumsal kimliklerini inşa etmeleri konusunda danışmanlık hizmetlerimize başvurmaları avantajlı olacaktır. Uzman ekibimiz, saygın ve nitelikli bir eğitim kurumu olmanız için gerekli olan tüm kurumsal kimlik çalışmalarını sizin yerinize gerçekleştirecektir. Size sadece diğer kurumların arasından sıyrılarak başarılı olmak kalacak…

Kurumsal Kimlik Danışmanlığı Kimler İçin Gerekli?

  • Özel Okullar
  • Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri
  • Dönüşüm Okulları
  • Özel Motorlu Taşıt Sürücü Kursları
  • Özel Öğrenci Yurtları
  • Eğitim Merkezlerini Markalaştırmak İsteyen Yöneticiler

Neler Kazanacaksınız?

Kurumsal Kimlik Danışmanlığı hizmetimiz ile özel okulunuzun, rehabilitasyon merkezinizin, dönüşüm okullarınızın, muhtelif kurslarınızın ya da sürücü kurslarınızın logodan kartvizite, web sitesinden sosyal medyaya, personel eğitiminden öğrenci ilişkilerine kadar tüm kurumsal süreçlerinin başarıyla yürütülmesini sağlayabilirsiniz.

Kurum işleyişlerinin nasıl olması gerektiğini, tanıtım çalışmalarının nasıl yapılacağını, sosyal medya hesaplarının nasıl yönetileceğini, öğrenci ilişkilerinin nasıl kurulması gerektiğini, kurumun dış yüzü olarak başarılı şekilde temsil edilmesini uzmanından öğreneceksiniz.

Eğitim kurumlarının ihtiyacı olan web sitesi, logo, banner, afiş ve diğer kurumsal kimlik öğelerinin tasarımı.

Sosyal sorumluluk projeleri, kurum içi ve kurum dışı iletişim çalışmaları üzerinde hedef ve strateji oluşturma

Sponsorluk çalışmaları, tanıtım filmleri, eğitim öğretim fuarlarında tanıtım aktiviteleri gibi medya ilişkilerinin yönetimi.

 

Eğitim kurumunun Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarında sayfa yönetimi ve reklam çalışmaları.

Diğer eğitim kurumları arasından sıyrılmayı sağlayacak deneyimli ve profesyonel personel yetiştirme eğitimleri.